„BonToniraj se za MS“ sa 4.c

image_pdfimage_print

„BonToniraj se za MS“  SA  4.C RAZREDNIM ODJELOM

 

Ponosni smo na zajednički projekt Društva multiple skleroze Zagrebačke županije i učenika 4.c razreda OŠ Ljudevita Gaja s ciljem informiranja i senzibiliziranja javnosti o multiploj sklerozi te o bontonu koji očekuju osobe s multiplom sklerozom u svakodnevnoj komunikaciji. Projekt smo proveli 7.12.2018. pod vodstvom predsjednice Društva, gđe Branke Lukić.

Nakon kratkog predavanja učenici su na papir prenijeli svoja viđenja problema osoba s multiplom sklerozom i način na koji bi im oni pomogli.

Gđa Branka nas je ponovno posjetila i podijelila nam tiskane brošure. Dogovorili smo nove radionice i suradnju.

4.c se bontonirao. A vi?

Klikni na sliku i prelistaj brošuru!

Comments are closed